PAKUTINIS SKAMBUTIS XXIII laida

• Paskelbta: 2024-06-25

Saulėtą birželio 21 d. rytą 10 klasės mokiniams nuskambėjo paskutinis skambutis, paskutinė klasės valandėlė,  paskutinė mokslo metų diena visiems mokiniams. Ir taip kasmet, bet vis kitiems. Nuaidėjęs skambutis primena, kad baigėsi nerūpestingas mokyklinis gyvenimas. Šiais metais iš mokyklos išlydėjome dvidešimt trečią laidą. Šventės metu girdėjome daug gražių palinkėjimų, rimtus,  bet kartu ir šiltus žodžius tarė mokyklos direktorė V. Aponaitė ir pavaduotoja ugdymui V. Černiauskienė bei dešimtokų tėveliai. Dešimtokus sveikino ir gerų vasaros atostogų linkėjo devintos klasės mokiniai. Renginyje skambėjo mokinių atliekamos dainos. Aštuntos ir dešimtos klasės mokiniams buvo įteikti pagrindinio ugdymo pažymėjimai bei padėkos raštai visiems mokiniams už  labai gerą mokymąsi, puikų mokyklos lankymą ir aktyvų dalyvavimą  popamokinėje veikloje, konkursuose.

Autorius:
Nijolė Šikšnienė