Dvaro diena

• Paskelbta: 2024-06-20

Birželio 3 d. mūsų mokykloje vyko Dvaro diena. Kartu su Zujūnų gerovės bendruomene organizavome bendruomeniškumo šventę, į kurią sukvietėme ne tik mokinius, jų tėvelius ir senelius, bet ir visus aplinkinius gyventojus bei draugus pasibuvimui kartu.

Šventės dalyvius pasveikino Vilniaus rajono meras R. Duchnevič,  Riešės gimnazijos šokių kolektyvas „Sūkurėlis“ (vad. R. Pilkauskienė), kolektyvai „Verdenė“ ir „Seni draugai“.

Visus maloniai nuteikė mokinių paruoštas sceninis pasirodymas „Puota Radvilų dvare“, perkėlęs dalyvius į kitą laikmetį ne tik mintimis, bet ir vizualiai.

Aktyvios edukacinės veiklos ir užsiėmimai kūrybinėse dirbtuvėse pritraukė daug ne tik žiūrovų, bet ir dalyvių.

Dalyviai išsiskirstė su gera nuotaika ir viltimi susitikti kitais metais Buivydiškių dvaro šventėje.