Dalyvaujamojo biudžeto projekto veiklos mokykloje (rezultatai)

• Paskelbta: 2024-05-15

Balandžio mėn. mokykloje vyko Dalyvaujamojo biudžeto projekto veiklų II ir II etapai. 30 dieną mokykloje vyko didelis renginys, kuriame dalyvavo 4-10 klasių mokiniai, mokytojai, mokyklos darbuotojai.

Kiekviena komanda pristatė savo siūlomą idėją ir kvietė už ją atiduoti savo balsą balsuojant. Mokykloje visi turėjo galimybę balsuoti ir pasirinkti vieną idėją. Penktadienį buvo suskaičiuoti rezultatai.

Suskaičiavus balsus skelbiami rezultatai: „Puoškime mokyklos aplinką“ (5 kl. ir 6a kl.) surinko 23 balus, „Muzikinis skambutis (6b kl. ir 7 kl.) surinko 63 balus, „Muzikos instrumentai“ (8b kl.) surinko 10 balų, „Projektorius su projektavimo lenta“ (9 kl.) surinko 17 balų, „Sportas – sveikata“ (8a kl. ir 10 kl.) surinko 54 balus.

30 balų papildomai gavo idėja „Muzikinis skambutis“, kuri iš viso surinko 93 balus ir LAIMĖJO!!!

Sveikiname idėjos laimėtojus ir linkime toliau sėkmingai įgyvendinti savo idėją.