Dalyvaujamojo biudžeto projekto veiklos mokykloje

• Paskelbta: 2024-04-02

Kovo 26 d. mokykloje vyko pirmasis susitikimas su mokiniais, klasių atstovais. Į mokyklą atvyko projekto mentorė Danutė Belvovienė. Ji mokiniams papasakojo apie projekto eigą, galimybes, kaip išsikelti idėją ir siekti jos įgyvendinimo. Mokyklos pavaduotoja ugdymui Vaida Černiauskienė aptarė mokyklos biudžetą, kur mokykla išleidžia mažiausiai –  daugiausiai lėšų, kaip planuojami pirkimai.

Mentorė organizavo mokiniams veiklas, kurių metu klasių atstovai galėjo sugalvoti pagrindines idėjas, kurias vėliau pristatė renginyje dalyvavusiems mokiniams. Šių klasės atstovų tikslas – perteikti gautas žinias klasėse. Kur bus vykdomas idėjų generavimas.

Projekto veiklos padės įsitraukti mokiniams į veiklas, kur jie patys nuspręs, ko reikia mokyklai ir įgyvendins visus etapus, siekiant tikslo. Mokiniai dabar įgyvendina I etapą – idėją.