Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Ikimokyklinio ugdymo mokytojai ir jų padėjėjai
  Miroslava Karuželienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
  Rima Bučienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
  Birutė Kuconienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
Priešmokyklinio ugdymo mokytojai ir jų padėjėjai
  Justina Majauskienė Priešmokyklinio ugdymo vyresnioji mokytoja, specialioji pedagogė    
  Valentina Kot-Osipian Priešmokyklinio ugdymo mokytoja    
  Nadežda Bogdanovič Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    

Pradinio ugdymo mokytojai ir jų padėjėjai

  Toma Norvilaitė Pradinio ugdymo mokytoja    

 

Irma Karnišauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

   

 

Meilė Prudnikovienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Aliona Runkauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Eglė Jauniškienė Pradinio ugdymo mokytoja    
  Daiva Dovydaitienė

Pradinio ugdymo mokytoja

   

 

Lina Gubanovienė Pradinio ugdymo (muzikos) mokytoja Mokytoja metodininkė  
  Kamilė Usavičienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja  

 

Viktorija Juknevičienė Pradinio ugdymo (anglų kalbos) mokytoja    

Pagrindinio ugdymo mokytojai ir jų padėjėjai

Dorinio ugdymo mokytojai

 

Aleksei Kiela Tikybos mokytojas    
  Gražvydas Sereičikas Etikos mokytojas Vyresnysis mokytojas  
  Eglė Žibūdaitė Etikos mokytoja    

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

 

Milda Malevičienė Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Indrė Pogorelskaitė Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Užsienio kalbų mokytojai

 

Aistė Daminauskienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Edita Širvinskienė Anglų kalbos mokytoja    
  Birutė Basalangovičienė Vokiečių kalbos mokytoja Mokytoja metodininkė  
  Margarita Butko  Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

 

Aušra Gackienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
  Rima Čeplikienė

Matematikos  mokytoja

 Informacinių technologijų mokytoja

Vyresnioji mokytoja

Mokytoja metodininkė

 
  Dalė Bronė Jokužienė Matematikos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Gamtos mokslų mokytojai

 

Rima Urbanavičiūtė Chemijos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Erika Čebatoriūnienė Fizikos mokytoja    

 

Rima Tarasevičienė  Biologijos, gamtos ir žmogaus mokytoja    

Socialinių mokslų mokytojai

 

Vida Domarkienė Istorijos mokytoja    

 

Vygaudas Niaura Istorijos mokytojas Vyresnysis mokytojas  

 

Vaida Černiauskienė Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

 

Nijolė Šikšnienė Pilietiškumo pagrindų mokytoja    

Technologijų, menų ir fizinio ugdymo mokytojai

 

Rasa Navikauskienė

Dailės mokytoja 

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

 

 

Justina Račinska Muzikos  mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Vitalij Zablockij Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas  
Kitos srities mokytojai
  Viktorija Juknevičienė Neformaliojo švietimo mokytoja    
  Ana Gotoveckaja Mokytojo padėjėja    

Čekoniškių pradinio ugdymo skyriaus pedagogai ir jų padėjėjai

 

Justina Norkutė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

 

Anush Yaralyan Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    

 

Irena Jacevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
  Lucija Žuravliova Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
Sudervės pradinio ugdymo skyriaus mokytojai jų padėjėjai
Ikimokyklinio ugdymo mokytojai
  Jurgita Stasiūnienė Ikimokyklinio ugdymo meninio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  
  Agnė Carukienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
  Janina Makovska Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
  Rūta Dūkštienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
  Vida Jurkevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
  Gabrielė Stupenkaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
  Anush Yaralyan Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
         
  Rima Bučienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
  Zita Jodko Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
  Stanislava Juchnevič Ikimokyklinio ugdymo mokytoja padėjėja    
  Jūratė Lipavičiūtė-Romančik Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
Priešmokyklinio ugdymo mokytojai ir jų padėjėjai
  Diana Grinevičienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja    
  Ieva Pozingienė Priešmokyklinio ugdymo mokytoja    
  Rita Šukytė Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
  Jelena Labovič Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
Pradinio ugdymo mokytojai ir jų padėjėjai
  Eglė Bilinskaitė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
  Daiva Dovydaitienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
  Asta Meiduvienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  
  Joana Zabarauskienė Pradinio ugdymo mokytoja    
  Edita Širvinskienė Pradinio ugdymo (anglų kalbos) mokytoja    
  Dalia Virketienė Mokytojo padėjėja    
Atnaujinta: 2024-01-15
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30