Dalyvaujamojo biudžeto projekto veiklos mokykloje

• Paskelbta: 2024-04-25

Balandžio mėn. mokykloje vyko Dalyvaujamojo biudžeto projekto veiklų II etapas. Kiekviena klasė aptarė savo idėjas ir veiklas tarp klasės draugų. Ieškojo pačios geriausios idėjos, pildė anketas, ieškojo informacijos internete, kūrė plakatus. Kai kurios klasės sujungė savo idėjas ir bendras veiklas. Mokiniai savo plakatus viešino mokyklos II aukšto fojė. Visi mokyklos mokiniai, darbuotojai, tėveliai galėjo matyti ir susipažinti su mokinių projektais. Iš viso skelbiamos 5 idėjos „PUOŠKIME MOKYKLOS APLINKĄ“ (5 kl. ir 6a kl.), „MUZIKINIS SKAMBUTIS (6b kl. ir 7 kl.), „MUZIKOS INSTRUMENTAI“ (8b kl.), „PROJEKTORIUS SU PROJEKTAVIMO LENTA“ (9 kl.), „SPORTAS – SVEIKATA“ (8a kl. ir 10 kl.). Balandžio 30 d. mokykloje vyks pristatomasis renginys visoms idėjoms pristatyti, kurio metu vyks balsavimas už labiausiai patikusią idėją.