Išvyka į UAB „Teltonika Networks“ akademiją

• Paskelbta: 2024-02-09

Vasario 7 d. 10 kl. mokiniams karjeros ugdymo pamoka vyko UAB „Teltonika Networks“ akademijoje, tai sparčiai auganti technologijų kompanija, profesionalios tinklo įrangos gamintoja tarptautinėms rinkoms. Vytautas Gustaitis, IT akademijos koordinatorius, mokiniams pasakojo apie įmonės istoriją, kaip kūrėsi ir plėtėsi veiklos. Kalbėjo apie praktikos ir įsidarbinimo perspektyvas. Mokiniai buvo supažindinti su elektronikos ir mechanikos inžinieriaus, Linux įterptinių sistemų programuotojo, WEB programuotojo, testavimo inžinieriaus bei techninio palaikymo inžinieriaus darbo specifikomis.

O savo galimybes išbandyti galės kiekvienas, sulaukęs aštuoniolikos, kuris prisijungs prie IoT Akademijos. UAB „Teltonika Networks“ akademija siūlo platų pasirinkimą, kuris padės atskleisti kiekvienam savo potencialą skirtingose srityse, atliekant praktiką.