Mokytojai

Eil.

Nr.

Vardas, pavardė

Pareigos

Kvalifikacinė kategorija

Vadovauja

Pradinio ugdymo mokytojai ir jų padėjėjai

1.

Irma Karnišauskienė

Pradinio ugdymo mokytoja

   

2.

Meilė Prudnikovienė Pradinio ugdymo mokytoja    

3.

Aliona Runkauskienė Pradinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

4.

Marytė Sumbarienė Pradinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  

5.

Edita Sargelienė Mokytojo padejėja    

6.

Žydrūnė Šidlauskė Mokytojo padejėja    

 

Priešmokyklinio ugdymo mokytojai

7.

Valentina Kot-Osipian Priešmokyklinio ugdymo pedagogė    
8. Nadežda Bogdanovič Priešmokyklinio ugdymo pedagogo padėjėja    

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytojai

9.

Milda Malevičienė Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

10.

Indrė Pogorelskaitė Lietuvių kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Užsienio kalbų mokytojai

11.

Aistė Daminauskienė Anglų kalbos mokytoja    

12.

Greta Grigaliūnaitė Anglų kalbos mokytoja    
13. Birutė Basalangovičienė Vokiečių kalbos mokytoja    
14. Kristina Laletina Prancūzų kalbos mokytoja    
15. Margarita Butko  Rusų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Matematikos ir informacinių technologijų mokytojai

16.

Erika Džordana Baltrukaitytė Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja    
17. Rima Čeplikienė Matematikos ir informacinių technologijų mokytoja Mokytoja metodininkė  

Gamtos mokslų mokytojai

18.

Vaida Černiauskienė Geografijos mokytoja Mokytoja metodininkė  

19.

Otilija Gaubienė Fizikos mokytoja Mokytoja ekspertė  

20.

Lina Lukoševičiūtė Mašalienė Biologijos, gamtos ir žmogaus mokytoja Vyresnioji mokytoja  

Socialinių mokslų mokytojai

21.

Rugilė Užusėnaitė Istorijos mokytoja    

22.

Vygaudas Niaura Istorijos mokytojas Vyresnysis mokytojas  

23.

Gražvydas Sereičikas Etikos mokytojas Vyresnysis mokytojas  

24.

Nijolė Šikšnienė Pilietiškumo pagrindų mokytoja    

Technologijų, menų ir sporto mokytojai

25.

Rasa Navikauskienė

Dailės mokytoja 

Technologijų mokytoja

Mokytoja metodininkė

Vyresnioji mokytoja

 

26.

Justina Račinska Muzikos  mokytoja Vyresnioji mokytoja  

27.

Vitalij Zablockij Fizinio ugdymo mokytojas Vyresnysis mokytojas  
Kitos srities mokytojai
28. Viktorija Juknevičienė Neformaliojo švietimo mokytoja    

 

Čekoniškių pradinio ugdymo skyriaus pedagogai ir jų padėjėjai

29.

Justina Norkutė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji mokytoja  

30.

Kotryna Šimaitienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    

31.

Irena Jacevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
32. Lucija Žuravliova Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
Karvio ikimokyklinio ugdymo skyriaus pedagogai ir jų padėjėjai
33. Mažena Kolba Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
34 Ana Pumputienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
35. Ana Sisakian Ikimokyklinio ugdymo mokytoja padėjėja    
Sudervės pradinio ugdymo skyriaus pedagogai ir jų padėjėjai
36. Edita Širvinskienė Anglų kalbos mokytoja Vyresnioji mokytoja  
37. Jurgita Stasiūnienė Meninio ugdymo mokytoja  Mokytoja metodininkė  
38. Vida Jacevičienė Pradinių klasių mokytoja Mokytoja metodininkė  
39. Eglė Bilinskaitė Pradinių klasių mokytoja    
40. Daiva Dovydaitienė Pradinių klasių mokytoja    
41. Asta Meiduvienė Pradinių klasių mokytoja Vyresnioji mokytoja  
42. Gražina Jurevičienė Pradinių klasių mokytoja Mokytoja metodininkė  
43. Ieva Pozingienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė    
44. Daiva Mickevičienė Priešmokyklinio ugdymo pedagogė    
45. Rita Šukytė Priešmokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
46. Diana Grinevičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
47. Agnė Carukienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji  mokytoja  
48. Rima Bučienė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Mokytoja metodininkė  
49. Valentina Zablockaja Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
50. Gabrielė Stupenkaitė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
51. Janina Makovska Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji  mokytoja  
52. Justina Norkutė Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vyresnioji  mokytoja  
53. Anush Yaralyan Ikimokyklinio ugdymo mokytoja    
54. Stanislava Juchnevič Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
55. Zita Jodko Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
56. Jelena Labovič Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
57. Virginija Urbanavičienė Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
58. Jūratė Lipavičiūtė-Romančik Ikimokyklinio ugdymo mokytojo padėjėja    
59. Joana Zabarauskienė Mokytojo padėjėja    
Atnaujinta: 2022-05-10
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 08.00 - 08.45
  • 2. 08.55 - 09.40
  • 3. 09.50 - 10.35
  • 4. 11.05 - 11.50
  • 5. 12.00 - 12.45
  • 6. 12.55 - 13.40
  • 7. 13.50 - 14.35
  • 8. 14.45 - 15.30