„Medžiotojo pamoka apie gamtą“.

• Paskelbta: 2024-10-18

Spalio 15 dieną trečios klasės mokiniams vyko karjeros pamoka „Medžiotojo pamoka apie gamtą“. Į mokyklą atvyko Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos direktorius Laimonas Daukša. Kartu su savimi atsinešė ne tik daug žinių, bet ir įvairių daiktų, atributų, papuošalų, ragų, emblemų ir kitų daiktų, kurie susiję su medžiokle. Mokiniai išgirdo naudingų žinių apie Lietuvos miškingas vietas, apie taršą, gyvūniją, išgirdo gyvūnų garsus, bei prietaisus, kurie mėgdžioja gyvūnų garsus. Kalbėjo apie saugią medžioklę, kodėl reikia ir kartais net būtina medžioti gyvūnus. Mokėsi atskirti gyvūnų rūšis. Taip pat matė daug ragų, mokėsi atskirti, kuriam gyvūnui jie priklauso. Vėliau L. Daukša papasakojo, ką galima pasigaminti iš ragų ir kailių. Vaikai galėjo apžiūrėti rekvizitus, papuošalus, ragus bei užduoti jiems rūpimus klausimus.

Autorius:
Giedrė Kalibatienė